Misyonumuz

Jüpiter Yazılım 2015 yılında bir freelance grup tarafından kurulmuştur. Bugüne dek onlarca farklı projeye imza atmış, deneyimli çalışanlardan oluşmaktadır.


Yüksek kaliteli web tasarımları

Müşterilere sağlanan sürekli destek hizmeti

Mobil web siteleri ve uygulamaları

Online ticaret yazılımları

...
NELER SUNUYORUZ

Hizmetlerimiz


Jüpiter Yazılım olarak yıllar içerisinde bir çok entegre özel yazılım projesi ürettik. Edindiğimiz tecrübeler ile firmanıza ve projelerinize katkıda bulunabiliriz. Güçlü proje yönetimimiz, analiz ve yazılım ekibimiz ile projelerinizi zamanında teslim alır, sorunsuz ve uzun yıllar rahatça kullanabilirsiniz. Ekiplerimiz, hem aktif üretim süresince hem de proje desteği boyunca ürünlerinizi sorunsuz kullanabilmeniz için çalışır.

Web Tasarımı

Site içi SEO optimizasyonlarına ve site perfomansını dikkate alarak size özel tasarımlar yapıyoruz.

Jüpİter CMS

Jüpiter CMS ise esnek, performanslı ve güvenli yapısıyla, kompleks web uygulamalarını destekliyoruz.

DİZAYN

İsteğiniz doğrultusunda tasarım gerçekleştirilir. Tasarımlarınıza uygun siteleriniz yada projeleriniz teslim edilir.

Mobil Uygulama

iPhone - iPad için xCode, Android telefonlar için Android Studio, isteğe bağlı cross-platform olarak native uygulamalar geliştiriyoruz.

Özel Yazılım

İhtiyaç duyduğunuz yazılım ürünlerini size özel ve var olan sistemlerinize entegre olarak geliştiriyoruz. Sizi dinliyor, analiz ediyor ve ihtiyacınızı en doğru şekilde karşılamak için çalışıyoruz.

Danışmanlık

IT altyapılarınızın iyileştirilmesi, geliştirilmesi ve bakımı noktalarında katkı sağlıyor, şirketinize verim kazandırıyoruz.